+420 777 199 681 p.zahorka@gmail.com Lékařova Lhota, 373 48 Sedlec

Lukostřelba

Lukostřelba je krásný a elegantní sport pro všechny věkové kategorie. Rozvíjí nejen fyzickou sílu, ale velmi pozitivní vliv má také na lidskou psychiku. Učí nás trpělivosti, vytrvalosti, klidu a pokoře. Zážitek z dobře provedeného výstřelu a zásahu středu terče je velmi vzrušující. Tohoto krásného koníčka můžeme pěstovat prakticky celý život.

 

Co nabízíme?

  • INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK s trenérem a zapůjčením vybavení. Využijte jej pro seznámení s lukostřelbou. Vhodný je ale i pro pokročilejší střelce při korekci techniky. Lukostřelnice je vybavena různými typy luků i šípů a také vám poradíme s výběrem vhodného luku a dalšího vybavení. Termín si můžete domluvit individuálně podle vašich časových možností. Cena za hodinu tréninku od 500,- .
  • KURZY LUKOSTŘELBY se zapůjčením vybavení. Během deseti lekcí si osvojíte základy střelby z luku. Zlepšíte techniku výstřelu a poznáte základní typy lukostřelby. Časové rozložení lekcí vždy domlouváme individuálně podle vašich potřeb. Cena 3900,-
  • lukostřelba pro Vaše akce – s lukostřelbou můžeme vyrazit i za vámi. Disponujeme veškerým vybavením, abyste si mohli zastřílet na firemních, sportovních nebo svých soukromých akcích. Býváme na městských slavnostech i jako součást extrémních překážkových běhů.
  • LUKOSTŘELECKÝ KLUB – je určen pro vážné zájemce o lukostřelbu. Nabízíme pravidelné společné tréninky, ale také možnost trénovat sami v hale. O víkendech se společně vydáváme soutěžit na hobby lukostřelcké turnaje po celé ČR.
  • DĚTSKÝ LUKOSTŘELECKÝ ODDÍL – dětem se věnujeme moc rádi. Děti jsou na tréninky rozděleny podle věku a zkušeností. Trénujeme jak venku tak v hale. Své naučené dovednosti mohou děti zúročit při účasti na různých lukostřeleckých turnajích. Lukostřelba pro děti je u nás vedena tak, aby zajistila všestranný fyzický vývoj.

Kdo vás bude lukostřelbu učit?

Petr Záhorka- trenér II. stupně, tel.: 777 199 681, mail: p.zahorka@gmail.com

Kateřina Záhorková – trenér III. stupně, tel.: 777 199 682, mail: katka.zahorkova@gmail.com

Lukostřelba

Lukostřelba

Více
Jóga

Jóga

Více
Dětský oddíl

Dětský oddíl

Více

Zavolejte nám!

+420 777 199 681

Nebo napište!

p.zahorka@gmail.com

Naše adresa!

Lékařova Lhota
373 48 Sedlec

Do 30 minut k nám autem přijedete z Písku, Strakonic, Českých Budějovic a Prachatic.